Hráči o naší únikové hře napsali

Komentáře o únikové hře Útěk z Alcatrazu na Facebook

Skvělý zážitek, byla to tedy naše první úniková mistnost, ale skvěle jsme se bavili. Obsluha byla úplně úžasná, moc milá a pěkně nás uvedla do děje příběhu. Každému vřele doporučuji.

Naprostá pecka. Nechybí příběh, reálné rekvizity a originální úkoly. Skvělý dozorce. Zatím asi naše nejlepší únikovka.

Nejlepší co jsme kdy hráli, nemělo to chybu, parádní zážitek, ty pocity při tom, prostě úžasné... Rozhodně doporučujeme!!!

Vyzkoušeli jsme obě hry od Exit Room - Bombardování Prahy a teď i Útěk z Alcatrazu. Jako fakt na to jděte! Je to spíše pro pokročilejší hráče, ale i nováčci, kteří si nebojí říct o nápovědu, si určitě přijdou na své. Obě hry jsou vytvořené na základě skutečných událostí, jsou doprovázené různými efekty, nejde jen o jednu místnost, kde se jen odemykají zámky. Fakt se pobavíte, stojí to za to. A průvodci hrou jsou skvělí!

První moje exitovka a hnedka SKVELY zazitek, téměř identicky jako navsteva opravdove veznice v San Franciscu. Od zacatku az do konce vyborny koncept hry, identicke vybaveni mistnosti, spousta originalnich sifer. Mozna jsme jako zacatecnice casto "prosily" o napovedu a ani jsme nepokorily nejlepsi skore hry, ale nic z toho nezkazilo UZASNY cas (1:12:11) straveny v kulisach losangeleskeho podsveti.

Zatím jsme absolvovali jen útěk z alcatrazu, ale určitě se vrátíme i na bombardování Prahy. únikovka super a nápaditá, krásně autentické prostředí. nedalo mi to a pár dní po úniku jsem se podíval na dokument o úniku který byl předpokládám inspirací a zpracování se fakt povedlo, při sledování se chvílemi dostavoval ten pocit "jé, tam jsme byli"!

Teda jste fakt borci, dneska jsem absolvovali Alcatraz a jsme toho uplně plný, fakt dokonalej zážitek , všechno naprosto promyšlené, má to neuvěřitelný spád a nedá se to uplně popsat slovy, to se prostě musí zažít!!!!!!

Komentáře na Tripadvisor o hře Útěk z Alcatrazu

Skvělá zábava. Zkusili jsme 1945 a potom Alcatraz. Obě jsou v centru Prahy v zajímavém prostředí podzemních krytů. Personál vždy moc milý a vstřícný, připraven pomoci. Pro obě únikovky Exit Room platí snaha o zajímavý děj a pestré úkoly. Obzvláště to platí pro Alcatraz, který je zatím nejlepší únikovka, kterou jsme vyzkoušel. Velmi pěkná únikovka.

Velice zdařilá únikovka. Skvělé a promyšlené úkoly, u kterých se zapotí nejeden Einstein. Je to velice dobře prostorově řešené s výbornou atmosférou, která vás vtáhne do roku 1964. Skvělý dárek od mé přítelkyně.

Velice rozsáhlý komplex, který zaskočí i zaběhlé unikovkáře. Dokáže nadchnout pro téma útěk z Alcatrazu a identické prostředí s prostředím realných cel potěší. Opravdu zajímavé a šikovné hádanky, které dávají prostor vaší vynalézavosti. Zatím nejrozsáhlejší úniková hra na které jsme v Praze byli, kdy jsme jich zatím navštívili kolem 7. Doporučuji všem a hlavně v partě lidí. Hra založená i na spolupráci. Obtížnost hry 4/5. Návaznost úkolu a jejich logické umístění 3/5. Propracovanost místností a prostředí 5/5.

Oproti ostatním únikovkám je tahle poměrně dost dynamická a také mnohem víc týmová. Obsluha byla skvělá, hádanky logické, celá hra je dobře vystavěná. Moc nás to bavilo, jen škoda, že jsme to nestihli včas a tudíž neunikli.. Zkuste si to taky!!!

Jsme protřelý únikářský rodinný tým 4 hráčů, i když pracovní povinnosti nás před půl rokem na nějaký čas rozdělují. Jeden pracuje v Hamburku a jeden v Kodani. Dárek k vánocům v podobě voucheru sklidil velikou radost, ovšem dát dohromady termín, kdy se můžeme všichni sejít v Praze, byl tak trochu oříškem.

Přesto jsme si nenechali ujít příležitost spolu opět hrát a jsme nadšeni. Absolvovali jsme únik včera a musím konstatovat, že z již absolvovaných cca 13 her, tato byla nejlepší. Bezesporu patří mezi nejnápaditější, nejpestřejší co se úkolů týče, ale také mezi ty více náročnější. Uplatníte postřeh, chytrost, obratnost i kolektivní součinnost. Není tak úplně vhodná pro klaustrofobika, ale s podporou ostatních se i tato část hry dá zvládnout. Kéž by v Praze takovýchto her bylo víc!!!

Naprosto parádní únikovka. Oproti klasickému - pomocí hádanek otevřete dveře - se zde opravdu snažíte utéct. Všechny nás hra stáhla do děje, atmosféra vážně autentická. Pokud přemýšlíte nad kvalitní a lehce složitější únikovkou, rozhodně jděte sem. Litovat toho nebudete!

Po příchodu nás velmi milá slečna uvedla do děje hry a odvedla do centra dění. Hned po začátku nás hra naprosto vtáhla do děje. Díky rozmanitým úkolům různé obtížnosti nás to hrozně bavilo a rychle nám čas strávený ve vězení utekl. Když jsme se "zasekli" byla nám nabídnuta (ne nucena) nápověda, kterou jsme odmítli s tím, že si o ní řekneme až budeme ve větší časové tísni. Našemu přání bylo vyhověno. I přes náš "zásek" jsme hru vyřešili za krátký čas a velmi nás mrzelo, že už je konec. Pro začátečníky to bude asi trochu těžší oříšek, ale všem únikářům vřele doporučuji.

Prozatím nejlepší únikovka, na které jsme byli. Hlavní podíl na tom má to, že člověk má opravdu psychicky i fyzicky pocit, že odněkud utíká. Většina hádanek logických a často inspirovaných skutečným příběhem Franka Morrise (nebo alespoň dobou). Asi jen jedna úloha nám přišla, že postrádá logiku - nešlo o nic těžkého, jen by nás to prostě bez nápovědy fakt nenapadlo. Celá hra je plynulá, má jen velmi málo míst, kde bychom se zasekávali.

Byla to naše první únikovka, takže tak trochu navždy zůstane v našich srdcích. Hodnotím ale s odstupem, kdy už máme trochu srovnání.

Komentáře na Google o hře Útěk z Alcatrazu

Úžasné, ohromující, napínavé, dobrodružné. Člověk se zde zcela vžije do příběhu a pod tlakem adrenalinu bojuje jako o život. Příjemný personál, realistické prostředí.

Super únikovka, v porovnáním s jinými hrami mě příjemně překvapila obsáhlost a propracovanost úkolů. Autentické prostředí přímo mrazí - nepochybně jedna z nejlepších únikovek v Praze, doporučuji!!!

Krásně autenticky zpracovaná únikovka, když jsem se následně podíval na dokument ohledně útěku který byl inspirací tak se dostavoval pocit "jé, tohle znám" :-) všechny úkoly nápaditý, hra i atmosféra nás naprosto pohltily a užívali jsme si od první minuty až do úspěšného útěku za sebou máme už 40 her a Alcatraz se zařadil mezi naše nejoblíbenější takže vřele doporučujeme!

Útěk z Alcatrazu paráda! Máme už hodně her za sebou, tak jsme si vybrali těžší verzi této unikovky a byli jsme nadmíru spokojeni. Není vůbec co vytknout. Členitost místností (a že jich není málo), úkoly, roommaster - vše opravdu skvělé. Stihli jsme uprchnout a odcházeli opravdu nadšeni. PS-vezměte si pohodlné oblečení:)

  • 70 % obtížnost
  • 60 minut
  • 2-5 hráčů
  • 1 290 Kč