Teambuilding v únikové hře Útěk z Alcatrazu
Naše úniková hra nabízí ideální podmínky pro firemní teambuilding. Je navržena tak, aby zábavným způsobem otestovala schopnosti lidí pracovat v týmu, plnit úkoly pod tlakem, hledat kreativní a neotřelá řešení či efektivně komunikovat. Je to ideální způsob, jak si otestovat pracovní kolektiv nebo si jen užít čas strávený
společně s kolegy a vzájemně se více poznat.
Autentické historické prostředí naší únikové hry a sugestivní herní příběh Vaše pracovníky stmelí a prohloubí jejich mezilidské vztahy. Zkušenosti s hrou mohou spustit pozitivní změny na Vašem pracovišti.
Uděláme s dozorci naší věznice vše pro to, aby Váš pobyt v nápravném zařízení Alcatraz byl vykoupen tvrdou prací, potem a slzami. Pokud se Vám z našeho vězení podaří uniknout, budou si Vaši zaměstnanci práce ve Vaší společnosti nepochybně více vážit.
01 / Teambuilding v únikové hře Útěk z Alcatrazu

Trestanci budou rozděleni do dvou skupin po max. 6 lidech. Zatímco první skupina bude uvržena do žaláře, druhá skupina může konzumovat např. vězeňský guláš (doplňkový program lze navrhnout na míru).

Lze doobjednat:
- Občerstvení dle nabídky
- Videonahrávku či fotodokumentaci z Vašeho teambuildingu
- Další program dle přání klienta

 • Skupina: 6-12 lidí
 • Hrací doba: 180 min.
 • Cenové rozpětí: 5 000 – 9 000 Kč
  (dle počtu klientů a typu občerstvení)
02 / Teambuilding v únikové hře Útěk z Alcatrazu a 1945 Bombardování Prahy

Účastníci naší cesty do historie budou rozděleni do dvou až čtyř skupin po max. 6 lidech. Zatímco první dvě skupiny vstoupí do minulosti a začnou hrát Útěk z Alcatrazu a Bombardování Prahy, druhé dvě skupiny umístíme do „hlavního štábu“, kde bude dle Vašeho přání připraven doprovodný program (např. dobové občerstvení, výuka dobových tanců, dobová hudba nebo virtuální střelnice). Poté se skupiny prohodí.

Lze doobjednat:
- Občerstvení dle nabídky (tři varianty jídel s malým nápojem) nebo kvalitní catering
- Videonahrávku či fotodokumentaci z Vašeho teambuildingu
- Další program dle přání klienta

 • Skupina: 10-20 lidí
 • Hrací doba:
  180 min.
  (každý účastník hraje pouze jednu z her)
  360 min.
  (každý účastník hraje obě hry)
 • Cenové rozpětí: 10 000 – 20 000 Kč
  (dle počtu klientů a typu občerstvení)
03 / Teambuilding ve třech různých únikových hrách

Účastníci naší cesty do historie budou rozděleni do max. 9 skupin po max. 5 lidech. Zatímco první tři skupiny vstoupí do minulosti a začnou hrát tři autentické dobové hry, ostatní skupiny umístíme do „hlavního štábu“, kde bude dle Vašeho přání připraven doprovodný program. Postupně se skupiny prohodí.

Lze doobjednat:
- Občerstvení dle nabídky (tři varianty jídel s malým nápojem) nebo kvalitní catering
- Videonahrávku či fotodokumentaci z Vašeho teambuildingu
- Další program dle přání klienta (např. vystoupení dobové harmonikářky atp.)

 • Skupina: 30-45 lidí
 • Hrací doba:
  270 min.
  (každý účastník hraje pouze jednu z her)
 • Cenové rozpětí: 38 000 – 44 000 Kč
  (dle počtu klientů a typu občerstvení)

 

PROČ JE TEAMBUILDING S EXIT ROOM PRAGUE SPRÁVNOU VOLBOU PRO VAŠI FIREMNÍ AKCI?
Hlavní roli v každé společnosti hraje týmová spolupráce. Proč ji tedy neotestovat hravým a zábavným způsobem při únikové hře? Při hrách dochází k silnému stmelení týmu, všichni tahají za jeden provaz, společně se radují z úspěchu a o zážitku debatují ještě dlouho po skončení.
U nás si můžete snadno otestovat své kolegy z toho, jací budou týmoví hráči i v realitě Vašeho podnikání. V únikové hře je dán prostor pro všechny druhy zkušeností a dovedností, každý se zapojí tím, co dobře ovládá. Nejde o fyzicky náročnou aktivitu a vždy si jí užijí všichni bez rozdílu kondice či míry sportovního založení – zde není nikdo ve výhodě.
Sdělte nám, prosím, své potřeby a představy a my Vám rádi navrhneme hodnotný teambuilding ušitý přímo na míru pro Vaši společnost. Překvapte zaměstnance Vaší společnosti a připravte jim originální zážitek, který si budou navždy pamatovat!
Kontaktuje nás na telefonním čísle +420 736 692 499 nebo na emailové adrese alcatraz@exitroomprague.cz.
 • 70 % obtížnost
 • 60 minut
 • 2-5 hráčů
 • 1 290 Kč