Hráči o naší únikové hře napsali

Komentáře o únikové hře Čachtická paní

Prostředí fajn, doplněné i o audio. Úvod i prostory tajuplné, navozující atmosféru. Fajn personál, musel sehrát asi 4 role :)

Řadím do TOP 3, které jsem absolvoval. Skvělý roommaster, perfektní prostředí.

Jsme ještě nezkušení „hráči“ – ale tahle hra byla skutečně skvělá! Ještě dlouho po odejití jsme to prožívali formou povídání a sdílení pocitů, kdo si kde co myslel:o)) Zaměstnankyně byla úžasná – myslím, že takhle „natvrdlé“ účastníky tam už dlouho neměla:o)) Byli jsme tam s puberťáky a ti byli nadšení – takže rozhodně doporučuji!!!

Příjemná obsluha, dobře promyšlené úkoly, zábavné. Moc jsme si hru užili, za týden jdeme od Vás na další, tak se těším

Od uvedení room masterem přes průběh hry i po jeho konec, vše naprostá dokonalost. Výborně zpracované. Ve 3 lidech, kteří již zkušenosti s únikovkami mají, ideální. Moc děkujeme za úžasný zážitek a určitě navštívíme i další hry od Exit Room Prague.

Zatím asi nejlepší únikovka, kterou jsme si prošli :-) Room master byl super a krásně se vžil do své role. Určitě vyzkoušíme i další z nabídky a Čachtickou paní můžeme jen a jen doporučit :-)

Hodně místností, neotřelé úkoly, místnosti krásné, stylové, cesty do jiných místností velmi nápadité.

Komentáře na Tripadvisor

Čachtická pan nás moc bavila. Ačkoliv to byla cca naše 40 úniková hra, tak tam byly dvě vychytávky, které jsme asi nikdy předtím ještě v únikovce nezažili :-). Oproti klasickým 60ti minutám, jich tady máte 70 :-). Úkoly propracované a prostředí se nám taky líbilo. Interaktivní prvky takové, že si tu hru opravdu užijete, takže můžeme všem doporučit. A naše roomasterka byla taky skvělá :-).

Naše devatenáctá únikovka a po odehrání jsme se shodli, že jedna z nejlepších co jsme navštívili. Zvolili jsme obtížnější verzi a do 70-ti minut jsme se vešli celkem v pohodě. Hra má spád, momenty překvapení, uvěřitelné až trochu klaustrofobické prostředí a zajímavé úkoly. Kladně hodnotíme nápaditost a provedení šifer, kdy autoři hry šli dál než k otvírání milionu zámečků. I s průvodkyní jsme byli spokojeni. Držela se své role, ale bez zbytečného přehánění a po ukončení hry byla velmi milá. Doporučuji na hru chodit tak maximálně ve čtyřech hráčích. Prostory jsou dosti stísněné a větší počet útěkářů si bude spíše překážet. Odjížděli jsme spokojení, užili jsme si hezké odpoledne.

Absolvovaly jsme hru Čachtická paní. Po odehrání více než 30 her tuhle řadíme do první trojky. Hra byla výborně zpracovaná, všechno do detailu dotažené. Úkoly jsou neotřelé, je potřeba zapojit fantazii a nebát se experimentovat, přitom jsou logické a všechno se dá odvodit. Prostředí bylo úžasně doladěné, korunu tomu nasadil sluha boží, který po celou dobu nevypadl z role. Celkově jsme z hry nadšené a můžeme ji jen doporučit. Těšíme se na další místnosti.

Několik únikových her jsme již navštívili a tato byla bezkonkurenčně nejlepší. Do detailů vymyšlené prostory a kulisy. Opravdu jsme se cítili jako v krytu. Řešení jsou složitější. Jeden úkol by mohl mít lepší kvalitu, vzhledem k tomu, že jde o “počítání” a některé věci opravdu nešly v šeru vidět. V každém případě hru všemi 10 doporučuji a jsem ráda, že jsme jí stihli pod hodinu vyřešit.

Tak tahle únikovka je za nás nej! Úžasná vypravěčka, super kulisy, hezké efekty a strašidelná atmosféra. Kamarádka se musela fakt překonat ještě jsem nezažila, že by vypravěč byl tak super jako tady. Opravdu vtáhne do děje a užije si večer s Vámi. Doporučujeme všema deseti!!

Uníkovka byla naprosto perfektní! Skvělé prostředí, nápadité úkoly, výborná dobová atmosféra a hlavně... skvělý pan "průvodce" či "uvaděč" :) Zasloužil by si určitě zvednout plat, jelikož zápal, jaký do hry má je fantastický a je na navíc velice milý a sympatický. Rozhodně doporučuji :)