PRAVIDLA
Hra je určena pro 2-4 hráče, kteří jsou z pověření císaře Matyáše II. vysláni v přestrojení za potulné mnichy na Čachtický hrad, aby vypátrali nezvratné důkazy o vině hraběnky Alžběty Báthoryové. Úkolem hráčů je dostat se do 70 minut z vězeňské kobky, objevit důkazy o vině či nevině hraběnky a uniknout do bezpečí z tajemného hradu dříve, než se vrátí Čachtická paní z projížďky.
V průběhu hry na Vás čeká celá řada úkolů, hádanek a šifer. Musíte rozluštit tajné kódy, objevit skryté klíče a jiné autentické předměty, spojovat věci a fakta do souvislostí a spolupracovat s ostatními členy týmu. Vše, co potřebujete na dobrodružné cestě do roku 1610, najdete v autentických útrobách hradu. Nemusíte být vybaveni žádnými speciálními dovednostmi či znalostmi. Pokud si nebudete vědět rady, povede Vás Boží hlas.
Hra je vhodná pro hráče od 10 do 99 let a prověří Vaše schopnosti logického myšlení, improvizace, postřehu, odhodlání a týmové spolupráce. Úniková hra představuje ideální způsob aktivního trávení volného času, který má jak zábavný, tak i vzdělávací charakter.
  • 60 % obtížnost
  • 70 minut
  • 2-4 hráči
  • 1290 – 1490 Kč