Instrukce k objednání dárkového voucheru

Vážení poutníci,
markrabě moravský a arcivévoda rakouský Matyáš II. oceňuje Vaše odhodlání hájiti pravdu v těchto nelehkých časech. Nezvratných důkazů je třeba nalézti, aby nebylo pochyb o vině Alžběty Báthoryové. Či je ona jen nestoudně obviněna, aby pozemků jejích do cizích rukou se dostalo? Vyšetřujte tedy poctivě a pravdivě. K tomu Vám dopomáhej svými radami palatin Juraj Turzo, a snad i mocnosti nejvyšší!

 1. S rozmyslem zvolte variantu vyšetřování:

  1. Vyšetřovací varianta pro 2-5 hráčů: 
   Úniková hra pro 2-5 osob (=70 minut), elektronický dárkový voucher ke stažení a vytisknutí s uvedením jména obdarovávaného / nebo na vyžádání fyzický dárkový voucher. Cena 1590,-. 

  2. Vyšetřovací varianta pro 2-4 hráče: 
   Úniková hra pro 2-4 osoby (=70 minut), elektronický dárkový voucher ke stažení a vytisknutí s uvedením jména obdarovávaného / nebo na vyžádání fyzický dárkový voucher. Cena 1490,-.  

  3. Vyšetřovací varianta pro 2-3 hráče: 
   Úniková hra pro 2-3 osoby (=70 minut), elektronický dárkový voucher ke stažení a vytisknutí s uvedením jména obdarovávaného / nebo na vyžádání fyzický dárkový voucher. Cena 1390,-.

  4. Vyšetřovací varianta pro 2 hráče: 
   Úniková hra pro 2 osoby (=70 minut), elektronický dárkový voucher ke stažení a vytisknutí s uvedením jména obdarovávaného / nebo na vyžádání fyzický dárkový voucher. Cena 1290,-.

  5. Narozeninová/dárková varianta:
   Úniková hra pro 2-5 osob (=70 minut a navíc dalších 70 minut na případné dohrání hry do konce a čas na přípitek a poblahopřání, focení a popovídání) + přípitek (lahev šampaňského či vína) + focení v počtu 5-10 ks fotografií + retro dárek + dárkový voucher ke stažení a vytisknutí s uvedením jména obdarovávaného / nebo na vyžádání fyzický dárkový voucher. Cena 2500,-. 

 2. Pokud jste vybrali cestu vašich osudů, tak pošlete dukáty:

  Úhrada hry děje se prostřednictvím zakoupení online dárkové karty. Klikněte prosím na odkaz níže a v novém okně se vám otevře stránka k provedení platby. Můžete si zvolit design online dárkové karty (ale tento není podstatný), poté zvolte cenu za vámi vybranou variantu hry dle bodu 1). Pokud máte čirou náhodou slevový voucher, tak třeba kliknout na „zadat vlastní částku“ a vepsat částku za hru po odečtení vaší slevy. Dále vyplníte vaše jméno a email, kam vám online dárková karta přijde a bude mít přidělen svůj kód. NEzaklikávejte políčko „dárková karta je pro někoho jiného“, protože pak by online dárková karta přišla i obdarovávanému, což by potom již nebylo překvapení, ne?

  Jste připraveni poslat dukáty? Učiňte tak zde: Dárkové karty EXIT ROOM PRAGUE s.r.o. (sumup.io)

 3. Pokud jste vybrali cestu vašich osudů a zaslali dukáty, stáhněte sobě pověřovací dekret:

  Na odkaze níže si prosím stáhněte elektronický dárkový voucher. Tento zatím není úplný, ale s tímto si lehce poradíte, protože každý vyšetřovatel musí býti schopen si poradit i v zapeklitějších situacích. Do staženého elektronického dárkového voucheru ve formátu PDF vyplňte:

  1. jméno obdarovaného = koho pověřujete tímto dekretem k tajnému vyšetřování?

  2. kód voucheru = kód dárkové karty (tento vám přišel po provedení platby na váš email)

  3. platnost voucheru = 6 měsíců od provedení platby (např. platba 10.09.2023 – platnost voucheru 10.03.2024, pro zjednodušení nebudeme hledět na počty dnů jednotlivých měsíců. Zde se prověří práce vyšetřovatele s kalendářem. Udáte správné datum a rok posledního dne k vyšetřování?)

   Jste připraveni stáhnout pověřovací dekret? Učiňte tak ZDE.  

 1. Pokud jste zdatnými vyšetřovateli, tak máte nyní u sebe v tlumoku vyplněný a řádně uhrazený dárkový voucher. Gratulujeme!

  Voucher bude aktivní v případě řádného zaplacení a vyplnění. V případě nouze lze voucher bez placení dukátů navíc prodloužit o další tři měsíce. Výhodou zakoupení voucheru přímo od nás je možnost prodloužení voucheru před jeho blížící se expirací. V případě zakoupení voucheru od partnerů se stává, že voucher propadne a my s tím již nic nenaděláme.

  Hru si lze rezervovat přes naše webové stránky v rezervačním systému zvolením vaší varianty hry. V posledním kroku "úhrada" klikněte na tlačítko "mám voucher", zadejte číslo vašeho voucheru a klikněte na "použít", systém již po vás nebude chtít úhradu.

  Můžete také volat o pomoc na +420 723 278 541 nebo psát o pomoc na 1610@exitroomprague.cz. Ale buďte prosím trpěliví, pokud se pohybujeme na hradě hraběnky, ne vždy si vašeho poštovního holuba všimneme. Pokud máte slevový kód a uplatnili jste jej v rámci objednávky, tak nám jej zašlete emailem, abychom ho přiřadili k vašemu poukazu.

Také podporujeme odhodlání mladých vyšetřovatelů, ale prověříme si zdatnost jejich úsudku. Pokud vlastníte ISIC, tak můžete uspořit několik dukátů při objednání dárkového voucheru, a to následujícím způsobem. Zvolte sobě variantu hry (bod 1). Při placení dukátů (bod 2) si vypočtěte vaši slevu u vámi zvolené varianty. Slevu v procentech zjistíte ZDE. Na náš email 1610@exitroomprague.cz nám ještě zašlete číslo vašeho ISIC, abychom ho přiřadili k vašemu poukazu.

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme úspěšné vyšetřování!