Hráči o naší únikové hře napsali

Komentáře o únikové hře Bombardování Prahy

Výborná únikovka, super prostředí, skvělá atmosféra, prima vychytávky. Moc jsme si to s dětmi užili, vřele doporučujeme. Vše na výbornou!

Únikovku jsme si užili, byla opravdu skvěle promyšlená, bavilo nás to až do konce :)

Zo začiatku som mal pocit, že personál je nepríjemný ale neskôr som pochopil, že sa nenachádzame v roku 2019 ale v napätých mesiacoch roku 1945. Páčila sa mi autenticita personálu a chcel by som veľmi vyzdvihnúť zmysel pre detail miestností, v ktorých sa hralo. Bol som už na viacerých únikovkách ale túto som si naozaj užil. Je vidieť, že do dizajnu únikovky bolo investovaného veľa času a autenticity. Odporúčam ľuďom, ktorým príde napätie s tvárou druhej svetovej vojny zaujímavý zážitok.

Prostředí úplně super, pán vše vysvětlil, nejlepší únikovka, co máme za sebou.

Vše proběhlo v pořádku. Bohužel jsme přišli o cca 10 minut později (měli jsme to zkrácené) ale i tak jsme si to moc užili :-) Prvotní úvod do „děje“ hry byl poutavý. Nestihli jsme to dořešit, proto plánujeme další návštěvu.

Vše super úkoly zajímavé ani těžké ani lehké. Prostředí autentické určitě doporučuji

Celkově jedna z nejlepších únikovek, kterou jsme zažili, troufám si tvrdit, že i nejlepší. Splinitelná, leč ne jednoduchá, historicky poučná a hlavně originální. Hodně prvků (třeba vysavač nebo nástěnnou lékárničku) jsme u žádné jiné nezažili a moc byli jsme nadšení. Rezervaci nemohu hodnotit, ale personál na místě byl velmi ochotný.

Komentáře na Tripadvisor

Únikovku jsme dostali jako svatební dar, rozšířenou verzi, v níž jsme nebyli limitováni časem. A bylo to fakt parádní, určitě nejlepší únikovka, na který jsme byli! Perfektní stylizace, hezky vymyšlený, doporučujeme, stojí to za to, škoda, že se to nedá zopakovat. Určitě vyzkoušíme i Alcatraz.

Absolvovaly jsme hru Bombardování Prahy a mohu ji jen doporučit. Téma je zpracované pěkně, únikovka má zajímavé úkoly. Obsluha byla nápomocná, příjemná a znalá tématu.

Super místo a zpracování. Nic není, jak na první pohled vypadá. A bez spolupráce spoluhráčů se k úspěšnému dokončení určitě neobejdete. Tahle únikovka patří mezi mé top.

Za mě jedna z nejlepších únikovek ve kterých jsem byl. Ať už se jedná o přístup, nebo propracovanost hry, nemůžu hodnotit jinak než plnými body :) jedině doporučuji!!!

Naše 7. úniková hra (rodina s dětmi 12 a 14 let). Zatím jedna z nejlepších, které jsme zažili. Autentické prostory, milá obsluha, náročnost střední - nápovědu jsme občas potřebovali. Celá hra byla velmi pestrá a promyšlená. Rádi zkusíme další hru od Exit Room Prague.

Pro nás to byla první úniková hra a bylo to naprosto skvělí. Prostředí bylo v opravdickém bunkru se zařízením z té doby. Nestihli jsme to ve vymezeném čase 60 minut, ale nechali nás to přesto dokončit :-). Obsluha byla naprosto skvělá a skvěle nás pán uvedl do děje a skvěle pomohl při hře. Dále budeme pokračovat Alcatrazem, který také připravuje Exit Room Prague.