INSTRUKCE K OBJEDNÁNÍ DÁRKOVÉHO VOUCHERU

Vážení občané Protektorátu Čechy a Morava,
nad Prahou znějí poplašné sirény, není radno tuto výstrahu podceňovat. Dnes je 14. února roku 1945, svátek sv. Valentýna. Ze základen ve Velké Británii vyslala americká 8. letecká armáda USAAF své bombardovací a stíhací stroje. Cílem není Praha, ale 62 letounů B-17 sem má namířeno. Možná navigační chyba a k tomu špatné počasí mají za následek příkaz velitele skupiny Lewise P. Ensinga k zahájení útoku. Hodiny ukazují 12.25 a je nutné se neprodleně schovat v protileteckém krytu. Ale tento kryt ukrývá ještě jedno tajemství…

 1. Dobře si vyberte variantu k úkrytu:

  1. Základní varianta pro 2-5 hráčů: 
   Úniková hra pro 2-5 osob (=60 minut), elektronický dárkový voucher ke stažení a vytisknutí s uvedením jména obdarovávaného / nebo na vyžádání fyzický dárkový voucher. Cena 1490,-.

  2. Základní varianta pro 6 hráčů: 
   Úniková hra pro 2-6 osob (=60 minut), elektronický dárkový voucher ke stažení a vytisknutí s uvedením jména obdarovávaného / nebo na vyžádání fyzický dárkový voucher. Cena 1690,-.

  3. Narozeninová/dárková varianta:
   Úniková hra pro 2-6 osob (=60 minut a navíc dalších 60 minut na případné dohrání hry do konce + popovídání o historii + menší oslavu s oslavencem - lze si přinést např. svůj dort či malé občerstvení, u nás je k dispozici káva či čaj) + speciální quest pro oslavence + přípitek (lahve šampaňského nebo vína) + focení v prostorách bunkru v počtu 5-10 ks fotografií + retro dárek + elektronický dárkový voucher ke stažení a vytisknutí s uvedením jména obdarovávaného / nebo na vyžádání fyzický dárkový voucher. Cena 2500,-. 

 2. Pokud jste si vybrali variantu k úkrytu, tak pošlete protektorátní koruny:

  Úhrada hry se děje prostřednictvím zakoupení online dárkové karty. Klikněte prosím na odkaz níže a v novém okně se vám otevře stránka k provedení platby. Můžete si zvolit design online dárkové karty (ale tento není podstatný), poté zvolte cenu za vámi vybranou variantu hry dle bodu 1). Pokud máte čirou náhodou slevový voucher, tak třeba kliknout na „zadat vlastní částku“ a vepsat částku za hru po odečtení vaší slevy. Dále vyplníte vaše jméno a email, kam vám online dárková karta přijde a bude mít přidělen svůj kód. NEzaklikávejte políčko „dárková karta je pro někoho jiného“, protože pak by online dárková karta přišla i obdarovávanému, což by potom již nebylo překvapení, ne?

  Jste připraveni zaslat protektorátní koruny? Učiňte tak zde: Dárkové karty EXIT ROOM PRAGUE s.r.o. (sumup.io) 

 3. Pokud jste si vybrali variantu k úkrytu a zaslali protektorátní koruny, stáhněte si vstupenku do protektorátní Prahy:

  Na odkaze níže si prosím stáhněte elektronický dárkový voucher. Tento zatím není úplný, ale s tímto si lehce poradíte, protože každý protektorátní občan si musí poradit i v těžších situacích. Do staženého elektronického dárkového voucheru ve formátu PDF vyplňte:
  1. jméno obdarovaného = pro koho je vstupenka do protektorátní Prahy určena?

  2. kód voucheru = kód dárkové karty (tento vám přišel po provedení platby na váš email)

  3. platnost voucheru = 6 měsíců od provedení platby (např. platba 10.09.2023 – platnost voucheru 10.03.2024, pro zjednodušení nebudeme hledět na počty dnů jednotlivých měsíců)

   Jste připraveni stáhnout si vstupenku do protektorátní Prahy? Učiňte tak ZDE.

 1. Pokud jste správně postupovali, tak máte nyní u sebe v tajné schránce uložen vyplněný a řádně uhrazený dárkový voucher. Gratulujeme!

  Voucher bude aktivní v případě řádného zaplacení a vyplnění. V případě nouze lze voucher bez placení dalších protektorátních korun prodloužit o další tři měsíce. Výhodou zakoupení voucheru přímo od nás je možnost jeho prodloužení před blížící se expirací. V případě zakoupení voucheru od partnerů se stává, že voucher propadne a my s tím již nic nenaděláme.

  Hru si lze rezervovat přes naše webové stránky v rezervačním systému zvolením vaší varianty hry. V posledním kroku "úhrada" klikněte na tlačítko "mám voucher", zadejte číslo vašeho voucheru a klikněte na "použít", systém již po vás nebude chtít úhradu.

  Můžete také volat o pomoc na +420 723 278 541 nebo psát o pomoc na 1945@exitroomprague.cz. Ale buďte prosím trpěliví, pokud se pohybujeme v prostorách protileteckého krytu, ne vždy si vašeho tajného znamení všimneme. Pokud máte slevový kód a uplatnili jste jej v rámci objednávky, tak nám jej zašlete emailem, abychom ho přiřadili k vašemu poukazu.

Také podporujeme odhodlání mladých občanů protektorátu, ale prověříme si zdatnost jejich úsudku. Pokud vlastníte ISIC, tak můžete uspořit několik protektorátních korun při objednání dárkového voucheru, a to následujícím způsobem. Zvolte sobě variantu hry (bod 1). Při placení protektorátních korun (bod 2) si vypočtěte vaši slevu u vámi zvolené varianty. Slevu v procentech zjistíte ZDE. Na náš email 1945@exitroomprague.cz nám ještě zašlete číslo vašeho ISIC, abychom ho přiřadili k vašemu poukazu.

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme úspěšné přežití v protileteckém krytu!